Kim jesteśmy?

GoShine

Nowa Marka lakierów hybrydowych GoSHINE zadebiutowała na początku bieżącego roku.

Nie spodziewaliśmy się tak ciepłego przyjęcia! Ogromnie cieszy nas fakt, że to nasze produkty zagościły w Waszych domach i salonach. Dziękujemy :)
Nasza marka została stworzona przez osoby, których pasją jest stylizacja paznokci z myślą o kobietach ceniących sobie piękny wygląd swoich dłoni i paznokci.

Od początku stawiamy na wysoką JAKOŚĆ - nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty są bezpieczne dla zdrowia, trwałe i przede wszystkim łatwe w aplikacji.
Poczuj różnicę! Pigmentacja lakierów hybrydowych GoSHINE jest oszałamiająca a ich krycie miło Cię zaskoczy! BAZA uczyni Twoje stylizacje super trwałe a TOP nada wyjątkowego blasku i zabezpieczy paznokcie przed porysowaniem aż do zmiany manicure.

Na polskim rynku hybrydy z wielkim impetem wyparły standardowe lakiery, tym samym Polki postawiły na trwałość swojego manicure. Koniec z odpryskującym lakierem, z dmuchaniem, chuchaniem i czekaniem, aż kolor na pewno wyschnie. Z hybrydami GoSHINE jest dużo prościej. Wystarczy 30 sekund w lampie UV LED i po sprawie. Jeśli wciąż się wahasz czy dasz radę sama wykonać stylizację hybrydami - Konieczne spróbuj - to naprawdę nic trudnego. Każda z Nas kiedyś zaczynała przygodę z lakierami hybrydowymi - pamiętaj trening czyni mistrza a każda kolejna wykonana przez Ciebie stylizacja będzie nie tylko powodem do dumy ale przede wszystkim coraz bliższa ideału! Na naszej stronie znajdziesz wiele inspiracji oraz dokładne instrukcje. Na pewno znajdziesz coś dla siebie! Dołącz do nas i ciesz się pięknymi kolorami na swoich paznokciach przez kilka tygodni!GO SHINE - OLŚNIJ WSZYSTKICH SWOIM NOWYM HYBRYDOWYM MANICURE
WYKONANYM PRODUKTAMI NAJNOWSZEJ GENERACJI !

Jeśli masz jakieś pytania chętnie na nie odpowiemy.

Jesteśmy dostępni od Poniedziałku do Piątku w godzinach: 09.00-17.00

email: sklep@goshine.pl
tel:  608 391 901

ADRES FIRMY:

Eparcom Poland Sp. z o.o.
ul. Bociana 6  
31-321 Kraków
Polska

GoShine, ul. Bociana 6, kraków