Neon pigment - Crocus

Ozdoby

Neonowy pigment CROCUS to pyłek o bardzo intensywnej fioletowej barwie. Idealny do stylizacji letnich oraz świetnie nadających się na imprezę. Pigmenty to także idealny sposób na perfekcyjne i najłatwiejsze ombre. Jeśli do tej pory Twoje próby cieniowania lakierami kończyły się fiaskiem pigmenty pozwolą Ci na nowo odkryć cudowne gradienty na Twoich paznokciach.

Fioletowy

1.0g

p000141

Neon pigment - Crocus
Neon pigment - Crocus
7,50 zł

7,50 zł

NEONOWE PIGMENTY

Pigmenty Go SHINE to drobne pyłki idealnie nadające się do ombre. Ich aplikacja jest bajecznie prosta więc cieniowanie przestanie być dla Ciebie zmorą. Nie potrzebujesz już żadnych gąbeczek. Zapomnij o wielokrotnym nakładaniu wielu warstw i tworzących się bąbelkach powietrza. Teraz wystarczy Ci jedynie pędzelek i odrobina fantazji. Z naszymi pigmentami łatwo wyczarujesz cudowne zdobienia i stylizacje. Pigmenty możesz dowolnie ze sobą mieszać. A może potrzebujesz rozjaśnić kolor - możesz to zrobić przy pomocy białego pigmentu COCONUT. Poniżej znajdują się zdjęcia ombre wykonane naszymi pigmentami. Możesz się nimi zainspirować w swoich stylizacjach.

Neon Pigmenty Go SHINE
Neon Pigmenty Go SHINE
Neon Pigmenty Go SHINE
Neon Pigmenty Go SHINE
 
Neon Pigmenty Go SHINE
 
pigmentpage22.jpg

Ponadto pigmenty Go SHINE mają wiele innych zastosowań. Wystarczy dodać odrobinę do białego lakieru hybrydowego 01 White Whisper aby stworzyć zupełnie nowe kolory lakieru. Pigmenty możesz dodać także do innych kolorów pogłębiając lub zmieniając ich odcień.

A może nie masz pomysłu na nowe wzory do stylizacji? Oto tylko kilka przykładów zdobień wykonanych przy użyciu pigmentów Go SHINE.

Inspiracje Go SHINE

Go SHINE Aplikacja Lakierów
Go SHINE Aplikacja Pigmentów
UWAGA: Kolory przedstawione na zdjęciach z powodu różnych ustawień monitora mogą odbiegać odcieniem lub intensywnością od koloru widzianego "na żywo". UWAGA: Kolory przedstawione na zdjęciach z powodu różnych ustawień monitora mogą odbiegać odcieniem lub intensywnością od koloru widzianego "na żywo".

Napisz opinięDodane opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!