Candy Effect 06

Ozdoby

Uwielbiasz słodycze? To mamy coś dla Ciebie! Candy Effect to mieszanka drobnych wielokolorowych brokatów. Użyj pyłku do swojej stylizacji a nabierze ona nowego wymiaru i stanie się nieziemsko apetyczna :) Candy Effect zachwyca swoją teksturą i oryginalną mieszanką kolorów.Odcień 06 to różowo-żółto-zielono-fioletowe drobinki brokatowe. Wpasują się w każdą stylizację.

Brokatowy

1.0g

p000179

Candy Effect 06
Candy Effect 06
8,50 zł

8,50 zł

Candy Effect

Uwielbiasz słodycze? To mamy coś dla Ciebie! Candy Effect to mieszanka drobnych wielokolorowych brokatów, która wyglądem przypomina cukierkową posypkę używaną do dekoracji ciasteczek i babeczek. Użyj pyłku do swojej stylizacji a nabierze ona nowego wymiaru i stanie się nieziemsko apetyczna :) Candy Effect zachwyca swoją teksturą i oryginalnym dobraniem kolorów. Przekonaj się sama!

Go SHINE Candy Effect
Go SHINE Candy Effect
Go SHINE Candy Effect
Go SHINE Candy Effect
Go SHINE Candy Effect
Go SHINE Aplikacja Lakierów
Go SHINE Aplikacja Pigmentów
UWAGA: Kolory przedstawione na zdjęciach z powodu różnych ustawień monitora mogą odbiegać odcieniem lub intensywnością od koloru widzianego "na żywo". UWAGA: Kolory przedstawione na zdjęciach z powodu różnych ustawień monitora mogą odbiegać odcieniem lub intensywnością od koloru widzianego "na żywo".

Napisz opinięDodane opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!