Candy Effect 01

Ozdoby

Uwielbiasz słodycze? To mamy coś dla Ciebie! Candy Effect to mieszanka drobnych wielokolorowych brokatów. Użyj pyłku do swojej stylizacji a nabierze ona nowego wymiaru i stanie się nieziemsko apetyczna :) Candy Effect zachwyca swoją teksturą i oryginalną mieszanką kolorów.Odcień 01 to biało lukrowe drobinki brokatowe. Wpasują się w każdą stylizację.

Brokatowy

1.0g

p000174

Candy Effect 01
Candy Effect 01
8,50 zł

8,50 zł

Candy Effect

Uwielbiasz słodycze? To mamy coś dla Ciebie! Candy Effect to mieszanka drobnych wielokolorowych brokatów, która wyglądem przypomina cukierkową posypkę używaną do dekoracji ciasteczek i babeczek. Użyj pyłku do swojej stylizacji a nabierze ona nowego wymiaru i stanie się nieziemsko apetyczna :) Candy Effect zachwyca swoją teksturą i oryginalnym dobraniem kolorów. Przekonaj się sama!

Go SHINE Candy Effect
Go SHINE Candy Effect
Go SHINE Candy Effect
Go SHINE Candy Effect
Go SHINE Candy Effect
Go SHINE Aplikacja Lakierów
Go SHINE Aplikacja Pigmentów
UWAGA: Kolory przedstawione na zdjęciach z powodu różnych ustawień monitora mogą odbiegać odcieniem lub intensywnością od koloru widzianego "na żywo". UWAGA: Kolory przedstawione na zdjęciach z powodu różnych ustawień monitora mogą odbiegać odcieniem lub intensywnością od koloru widzianego "na żywo".

Napisz opinięDodane opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!