01 White whisper 9ml UV&LED

Lakiery hybrydowe

Piękny intensywny biały kolor - jedwabista i średnio gęsta konsystencja lakieru Go SHINE pozwala na idealne krycie już przy aplikacji 2 warstw. Lakier odpowiednio napigmentowany a przy tym nie marszczący się w lampie. Zapewnia perfekcyjny wygląd Twoich paznokci przez kilka tygodni. 

Biały

9ml

P000107

01 White whisper 9ml UV&LED
01 White whisper 9ml UV&LED
28,90 zł

28,90 zł

Lakier hybrydowy

Go SHINE White Whisper
UV&LED 9 ml

White Whisper to lakier hybrydowy o białej barwie, odpowiednio napigmentowany, idealne kryjący już po dwóch cienkich warstwach. White Whisper nie kurczy i nie marszczy się w lampie podczas jego utwardzania.

Lakier hybrydowy Go SHINE 01 White Whisper pozwoli Ci stworzyć piękny manicure w klasycznym i popularnym białym kolorze.

v
white_1.png

IDEALNIE KRYJĄCY

Lakier idealnie kryjący już po 2 cienkich warstwach, średnio gęsta konsystencja

Intensywnie biały

Pozwala stworzyć manicure w białym kolorze

Szybkie utwardzanie

Czas utwardzania w lampie LED 60sek oraz UV 3 min

banner.jpg
01.png
Go SHINE Aplikacja Lakierów
Go SHINE Aplikacja Pigmentów

* Lakiery hybrydowe Go SHINE przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego.

PRZECIWSKAZANIA DO UŻYTKU - Jakiekolwiek zmiany chorobowe, stany zapalne, skaleczenia, infekcje, podrażnienia oraz alergie płytki paznokcia oraz jej okolicy.

UWAGA: Kolory przedstawione na zdjęciach z powodu różnych ustawień monitora mogą odbiegać odcieniem lub intensywnością od koloru widzianego "na żywo". UWAGA: Kolory przedstawione na zdjęciach z powodu różnych ustawień monitora mogą odbiegać odcieniem lub intensywnością od koloru widzianego "na żywo".

Napisz opinięDodane opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!