Baza UV&LED 9ml

Lakiery hybrydowe

Baza Go SHINE jest rzadkiej konsystencji, bardzo łatwa w aplikacji, niezwykle wydajna a przede wszystkim idealnie przygotowuje płytkę paznokcia do nałożenia kolorowych lakierów i zapewniając tym samym niezwykłą trwałość i przyczepność wykonanej stylizacji. Praca naszą BAZĄ to sama przyjemność! Pokochasz ją od pierwszego użycia.

9ml

p000139

(1)

Produkt niedostępny

Go SHINE

BAZA
UV&LED 9 ml

Baza Go SHINE jest rzadkiej konsystencji, bardzo łatwa w aplikacji, niezwykle wydajna a przede wszystkim idealnie przygotowuje płytkę paznokcia do nałożenia kolorowych lakierów i zapewniając tym samym niezwykłą trwałość i przyczepność wykonanej stylizacji.

Praca naszą BAZĄ to sama przyjemność! Pokochasz ją od pierwszego użycia.

baza.png

ŁATWA W APLIKACJI

Baza Go SHINE jest rzadkiej konsystencji, bardzo łatwy w aplikacji, niezwykle wydajny

Trwała

Baza Go SHINE zapewnia niezwykłą trwałość i przyczepność wykonanej stylizacji

Dopasowana do lakierów

Idealnie przygotowuje płytkę paznokcia do nałożenia kolorowych lakierów

* Lakiery hybrydowe Go SHINE przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego.

PRZECIWSKAZANIA DO UŻYTKU - Jakiekolwiek zmiany chorobowe, stany zapalne, skaleczenia, infekcje, podrażnienia oraz alergie płytki paznokcia oraz jej okolicy.

UWAGA: Kolory przedstawione na zdjęciach z powodu różnych ustawień monitora mogą odbiegać odcieniem lub intensywnością od koloru widzianego "na żywo". UWAGA: Kolory przedstawione na zdjęciach z powodu różnych ustawień monitora mogą odbiegać odcieniem lub intensywnością od koloru widzianego "na żywo".

Napisz opinięDodane opinie

2017-02-15

Świetna!

Baza jest idealna nie zalewa skórek, a do tego mani trzyma się 3 tydzień bez najmniejszego problemu. Poprzednio uczulona przez inna firmę teraz w końcu udało mi się powrócić do hybryd! Stokrotne dzięki !