Top no wipe UV&LED 9ml

Lakiery hybrydowe

TOP Go SHINE jest rzadkiej konsystencji, bardzo łatwy w aplikacji, niezwykle wydajny a przede wszystkim odporny na ścieranie i zarysowania przez kilka tygodni. Zapewnia idealny błysk i nie wymaga przemywania. Praca z nim to sama przyjemność! Pokochasz go od pierwszego użycia.

9ml

p000138

(1)
Top no wipe UV&LED 9ml
Top no wipe UV&LED 9ml
31,90 zł

31,90 zł

Go SHINE

TOP NO WIPE
UV&LED 9 ml

TOP Go SHINE jest rzadkiej konsystencji, bardzo łatwy w aplikacji, niezwykle wydajny a przede wszystkim odporny na ścieranie i zarysowania przez kilka tygodni.

Zapewnia idealny błysk i nie wymaga przemywania. Praca z nim to sama przyjemność! Pokochasz go od pierwszego użycia.

top.png

ŁATWY W APLIKACJI

TOP Go SHINE jest rzadkiej konsystencji, bardzo łatwy w aplikacji, niezwykle wydajny

Idealny błysk

Zapewnia idealny błysk i nie wymaga przemywania

Odporny na ścieranie

TOP Go SHINE jest odporny na ścieranie i zarysowania przez kilka tygodni

* Lakiery hybrydowe Go SHINE przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego.

PRZECIWSKAZANIA DO UŻYTKU - Jakiekolwiek zmiany chorobowe, stany zapalne, skaleczenia, infekcje, podrażnienia oraz alergie płytki paznokcia oraz jej okolicy.

UWAGA: Kolory przedstawione na zdjęciach z powodu różnych ustawień monitora mogą odbiegać odcieniem lub intensywnością od koloru widzianego "na żywo". UWAGA: Kolory przedstawione na zdjęciach z powodu różnych ustawień monitora mogą odbiegać odcieniem lub intensywnością od koloru widzianego "na żywo".

Napisz opinięDodane opinie

2017-02-15

Super :)

Miałam już chyba ze 4 TOPy różnych firm ale ten to mój nr 1 po prostu niezastąpiony. Idealnie się błyszczy i co najważniejsze nie ściera się na końcach! Polecam