36 Mint cocktail 9ml UV&LED

Lakiery hybrydowe

Kolor którego nie może zabraknąć w Twojej palecie - jedyny taki odcień mięty, idealny do letnich stylizacji - jedwabista i średnio gęsta konsystencja lakieru Go SHINE pozwala na idealne krycie już przy aplikacji 2 warstw. Lakier jest odpowiednio napigmentowany a przy tym nie marszczy się w lampie. Zapewnia perfekcyjny wygląd Twoich paznokci przez kilka tygodni. 

Zielony

9ml

P000105

36 Mint cocktail 9ml UV&LED
36 Mint cocktail 9ml UV&LED
28,90 zł

28,90 zł

Lakier hybrydowy

Go SHINE MINT COCKTAIL
UV&LED 9 ml

Kolor którego nie może zabraknąć w Twojej palecie - jedyny taki odcień mięty, idealny do letnich stylizacji - jedwabista i średnio gęsta konsystencja lakieru Go SHINE pozwala na idealne krycie już przy aplikacji 2 warstw.

Lakier jest odpowiednio napigmentowany a przy tym nie marszczy się w lampie. Zapewnia perfekcyjny wygląd Twoich paznokci przez kilka tygodni.

splash.png

IDEALNIE KRYJĄCY

Lakier idealnie kryjący już po 2 cienkich warstwach, średnio gęsta konsystencja

Intensywny kolor

Pozwala stworzyć manicure w głębokim kolorze

Szybkie utwardzanie

Czas utwardzania w lampie LED 30sek oraz UV 2 min

banner.jpg
36.png
Go SHINE Aplikacja Lakierów
Go SHINE Aplikacja Pigmentów

* Lakiery hybrydowe Go SHINE przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego.

PRZECIWSKAZANIA DO UŻYTKU - Jakiekolwiek zmiany chorobowe, stany zapalne, skaleczenia, infekcje, podrażnienia oraz alergie płytki paznokcia oraz jej okolicy.

UWAGA: Kolory przedstawione na zdjęciach z powodu różnych ustawień monitora mogą odbiegać odcieniem lub intensywnością od koloru widzianego "na żywo". UWAGA: Kolory przedstawione na zdjęciach z powodu różnych ustawień monitora mogą odbiegać odcieniem lub intensywnością od koloru widzianego "na żywo".

Napisz opinięDodane opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!